Subota, 10.08.2024 | 10:30

Igre Stare Crne Gore sinoć su svečano otvoreno u Crmnici, na terenima Komunica. Trajaće do 11. avgusta, dokad će se Crnogorci iz Lješanske, Katunske, Crmničke i Riječke nahije nadmetati u fudbalu, odbojci, atletici i vuči konopa.

Njen peh pogledalo 46 MILIONA LJUDI: Gimnastičarka s Olimpijade objavila snimak svog pada i postala HIT na internetu (VIDEO)

Četvrtak, 08.08.2024 | 21:13

Gimnastičarka se našalila na svoj račun i objavila snimak svog pada tokom finala na Olimpijskim igrama.

Dukić ZAVRŠIO takmičenje na 14. mjestu, bez finala

Ponedjeljak, 05.08.2024 | 18:46

Milivoj Dukić je završio Olimpijske igre na 14. mjestu, pošto se deveta i deseta regata neće voziti.

IZUZETAN na otvaranju dana - Dukić drugi u 7. regati

Nedjelja, 04.08.2024 | 14:51

Naš jedriličar Milivoj Dukić sedmu je regatu na Olimpijskim igrama završio na drugom mjestu, pa je sada u generalnom plasmanu na 11. poziciji.

Dukić petu regatu završio na 7. mjestu: Ponovo je u TOP 10 u generalnom plasmanu

Subota, 03.08.2024 | 13:56

Crnogorski jedriličar Milivoj Dukić upravo je završio petu regatu na Olimpijskim igrama, nakon koje je ponovo među 10 vodećih u generalnom plasmanu.

Pešić sa ozbiljnom povredom izašao na stazu i završio trku - Ovo je bilo za mog OCA

Subota, 03.08.2024 | 12:31

Crnogorski atletičar Darko Pešić, izašao je danas na stazu stadiona "Francuska", sa ozbiljnom povredom stopala, ali nije htio da odustane i na kraju je prošao kroz cilj.

Olimpijske igre - Kuljača prva u svojoj grupi, 40. u kvalifikacijama

Subota, 03.08.2024 | 11:32

Crnogorska plivačica Jovana Kuljača je osvojila prvo mjesto u svojoj kvalifikacionoj grupi u disciplini 50 metara slobodnim stilom na Olimpijskim igrama u Parizu.

Olimpijske igre - Darko Pešić bez finala na 100 metara

Subota, 03.08.2024 | 11:00

Atletičar Darko Pešić nije uspio da se plasira u finale trke na 100 metara na Olimpijskim igrama u Parizu.

Dukić: DOBAR PLASMAN kada se pogledaju uslovi, daću sve od sebe za Top 10

Petak, 02.08.2024 | 20:43

Crnogorski jedriličar Milivoj Dukić nakon dva dana borbi u Sredozemnom moru nalazi se na 16. mjestu u generalnom plasmanu.

OI: Dukić 16. u generalnom plasmanu

Petak, 02.08.2024 | 15:39

Crnogorski jedriličar Milivoj Dukić zauzeo je 16. poziciju u generalnom plasmanu, nakon što je danas završio četvrtu regatu na 33. mjestu na regatnom polju u Marselju.

Dukić 13. u trećoj regati, a ŠESTI u ukupnom plasmanu

Petak, 02.08.2024 | 14:17

Crnogorski jedriličar Milivoj Dukić završio je danas treću regatu na 13. mjestu na regatnom polju u Marselju.

Olimpijske igre - Milenković četvrti u svojoj grupi kvalifikacija na 100 m leptir

Petak, 02.08.2024 | 11:26

Crnogorski plivač Miloš Milenković završio je kao četvrti u svojoj grupi kvalifikacija u disciplini 100 metara leptir.

Dukić OSMI poslije prvog dana TAKMIČENJA

Četvrtak, 01.08.2024 | 16:18

Dukić 23. u drugoj etapi, a osmi nakon prvog dana.

Kuljača i Milenković: Imamo CILJ, očekujemo da plivamo NAJBOLJE moguće

Četvrtak, 01.08.2024 | 15:57

Crnogorski predstavnici u plivanju Miloš Milenković i Jovana Kuljača nestrpljivo čekaju debi na najvećoj svjetskoj smotri sportista.

SJAJAN rezultat našeg jedriličara - Dukić treći u premijernoj regati u Marselju

Četvrtak, 01.08.2024 | 13:59

Crnogorski jedriličar Milivoj Dukić završio je prvu regatu na trećem mjestu na regatnom polju u Marselju.

Francuskom plivaču ZLATO: Postavio i NOVI OLIMPIJSKI REKORD

Srijeda, 31.07.2024 | 21:48

On je do zlatnog odličja stigao za 1:51,21 minuta.