Ostali sportovi

Subota, 06.07.2019 | 18:59

Atletičar iz Etiopije Hagos Gebrhiwet napravio je bizanu stvar tokom trke na 5.000 metara u okviru Dijamantske lige u Lozani kada se preračunao u brojanju krugova do kraja, zbog čega je ostao bez snage i umjesto pobjede koju je ranije proslavio završio je na 10. mjestu.

Bokser iz Albanije ISPROZIVAO Veljka Ražnatovića: Nisi borac, imaš samo pare

Subota, 06.07.2019 | 10:05

Priča o borbi Petrita Mazrekaja i Veljka Ražnatovića, sina Svetlane Ražnatović, kao da je utihnula. Velika prašina se podigla oko toga da li će doći do meča, a kao potencijalni datum se spominjao 31. avgust…

Djevojčica iz Podgorice osvojila titulu: Selena Zindović je pionirska prvakinja Crne Gore u šahu

Petak, 05.07.2019 | 11:53

Selena Zindović je pionirska prvakinja Crne Gore u šahu.

Mario Hodžić PONOS CRNE GORE: Sa svojih 19 godina sadašnjost i budućnost KARATEA

Četvrtak, 04.07.2019 | 09:50

Bio je kadetski prvak svijeta, pa juniorski šampion Evrope.

Mladi crnogorski REPREZENTATIVAC proglašen za NAJBOLJEG BOKSERA u Grčkoj

Nedjelja, 30.06.2019 | 17:55

Crnogorski mladi reprezentativac Nenad Marković proglašen je za najboljeg boksera međunarodnog turnira "Tiger Cup" u grčkoj Janini.

Fantastični Mario Hodžić u finalu Evropskih igara u Minsku

Nedjelja, 30.06.2019 | 16:14

Fantastični Mario Hodžić plasirao se u finale Evropskih igara u Minsku.

Prestigao i Filipovića: Vaso Bakočević Balkanac sa najviše pobjeda u MMA!

Nedjelja, 30.06.2019 | 13:40

Vaso Bakočević, najpoznatiji crnogorski MMA borac, rutinski je nastavio seriju pobjeda u oktagonu.

Crnogorski sport još se nada medalji sa Evropskih igara u Minsku: Mario Hodžić u polufinalu Evropskih igara!

Nedjelja, 30.06.2019 | 12:37

Crnogorski sport još se nada medalji sa Evropskih igara u Minsku

SPORTSKI DAN u Kolašinu: Biciklisti odmarali u gradu pod Bjelasicom na putu ka Tivtu

Subota, 29.06.2019 | 14:33

Maraton koji organizuje MTB Čiker iz Kraljeva čija relacija polazi iz Kraljeva a završava se u nekoj od opština u Crnoj Gori, stigao je danas do Kolašina.

BRAVOOO Filipe: Crnogorski stonoteniser osvojio novo ZLATO!

Subota, 29.06.2019 | 12:09

Lijepe vijesti stigle su iz finskog Lahtija – crnogorski stonoteniser Filip Radović osvojio je zlatnu medalju na Evropskim igrama mladih paraolimpijaca.

NAGRAĐENA za sjajan uspjeh: Za Bojanu Gojković 1.000 EURA i PUTOVANJE u Moskvu

Subota, 29.06.2019 | 11:14

Predsjednik Bokserskog kluba Budva Aleksandar Klemenko upriličio je juče prijem i nagradio Bojanu Gojković zbog postignutog izuzetnog uspjeha na nedavno održanom juniorskom prvenstvu Evrope u Rumuniji, na kome je ona odbranila tron i pokazala da je jedna od najperspektivnijih bokserki svijeta u svome uzrastu.

Radošević iščekuje REVANŠ MEČ protiv Saidija: "Ja sam udarac primio, ali sam itekako spreman da nastavim dalje"

Utorak, 25.06.2019 | 18:26

Crnogorski profesionalni bokser Predrag Radošević uvjeren je da je bolji borac od Džame Saidija, koji mu je početkom juna u Podgorici nanio težak poraz.

VIDEO + FOTO: BERANE:U toku je PRVO KOLO takmičenja u MUŠIČARENJU: Nadmetanje koje je više od SPORTA!

Utorak, 25.06.2019 | 13:09

Momenti  koji vam pričinjavaju radost... to je mušičarenje. „I mnogo više od toga“, rekli bi oni koji uživaju u zabacivanju ribarskog štapa.

Italija DOMAĆIN zimskih OLIMPIJSKIH IGARA: Evo u kojim gradovima će se održati prestižno takmičenje

Ponedjeljak, 24.06.2019 | 21:12

Italija je dobila domaćinstvo Zimskih olimpijskih igara 2026. godine, odluka je Međunarodnog olimpijskog komiteta.

F1: Šesta pobjeda u SEZONI, 79. u KARIJERI: Hamilton osvojio VELIKU NAGRADU Francuske

Nedjelja, 23.06.2019 | 21:40

Vozač Mercedesa Luis Hamilton pobedio je u trci Formule 1 za Veliku nagradu Francuske i uvećao prednost u generalnom plasmanu. Hamilton opet dominirao, Botas poručio: Nisi nepobjediv! Dobro, bar iza Hamiltona nije bilo toliko dosadno danas na pisti "Pol Rišar" kraj Marseja.

Bivši svjetski prvak prejak: Osmina finala krajnji domet i Nebojše Gardaševića

Nedjelja, 23.06.2019 | 14:03

Ni treći crnogorski džudoka nije se umiješao u borbe za medalje drugog dana džudo takmičenja na Evropskim igrama u Minsku.