Ostali sportovi

Boriće se za ZLATO: Odbojkaši Srbije u FINALU Evropskog prvenstva!

Petak, 27.09.2019 | 23:33

Odbojkaška reprezentacija Srbije plasirala se u finale Evropskog prvenstva, pošto je u polufinalu savladala Francusku sa 3:2 (23:25, 25:23, 25:21, 17:25, 15:7). Najbolji srpski odbojkaši će se za zlato boriti sa Slovenijom u nedjelju od 17.30.

Zlatičanin: "Da sam birao rivale, nikada ne bih postao svjetski šampion"

Četvrtak, 26.09.2019 | 17:09

Dejan Zlatičanin, bivši prvak svijeta u boksu, kaže da je ponovo gladan uspjeha i da u povratničkom meču očekuje veliku podršku navijača.

Zlatičanin protiv "malog Tajsona": Povratak u RING i meč u RODNOM GRADU

Srijeda, 25.09.2019 | 11:57

Rival Dejana Zlatičanina na povratku biće Rus Viškan Murzabekov, 10. novembra u Podgorici.

Konačno će se realizovati projekat: Podgorica dobija ATLETSKI STADION!

Srijeda, 25.09.2019 | 09:44

Prvi korak je napravljen, Podgorica je spremna da konačno dobije atletski stadion!

Hamilton: "Pobijediti FERARI je nemoguća MISIJA, Mercedes da se vrati na PRAVI PUT..."

Ponedjeljak, 23.09.2019 | 17:26

Aktuelni svjetski šampion Formule 1 Luis Hamilton smatra da je Ferari napravio fantastičan automobil i da će Mercedes morati pod hitno da se vrati na pravi put.

Nedjelja, 22.09.2019 | 18:44

Najbolja crnogorska karatistkinja Marina Raković nije bila miljenica žrijeba i ispustila je medalju u Čileu.

Srbija u četvrtfinalu Evropskog prvenstva

Subota, 21.09.2019 | 19:18

Odbojkaši Srbije pobijedili su Češku sa 3:0 i plasirali se u četvrtfinale Evropskog prvenstva.

Reprezentacija Crne Gore u polufinalu EP: Borba protiv zvaničnog šampiona Evrope i svijeta

Petak, 20.09.2019 | 17:57

Reprezentacija Crne Gore za koju su nastupili Filip Radović, Dejan Bašanović i Luka Bakić, plasirala se u polufinalu Evropskog prvenstva za stonotenisere sa invaliditetom i obezbijedila bronzanu medalju.

Kapiten PONOSAN nakon svega: "Bili smo kao braća, radili smo PAKLENO, ovo je veliki USPJEH"

Četvrtak, 19.09.2019 | 19:52

Dvije pobjede, na pet mečeva, na debitantskom učešću na Evorpskom prvenstvu, nisu bile dovoljne crnogorskim odbojkašima da kompletiraju podvig i plasiraju se u osminu finala.

Odbojkaši bili na korak do sjajnog rezultata... Česi osvojil dva seta i ostavili Crnu Goru BEZ OSMINE FINALA

Četvrtak, 19.09.2019 | 16:29

Odbojkaši Crne Gore debitantsko učešće na Evropskom šampionatu završili su u grupnoj fazi, na petoj poziciji grupe D.

Odbojkaši optimistični pred meč sa Češkom: "U meču sa Češkom sve je u našim rukama"

Srijeda, 18.09.2019 | 19:07

Muška odbojkaška reprezentacija Crne Gore igraće sjutra u Amsterdamu sa Češkom utakmicu posljednjeg, petog kola D grupe Evropskog prvenstva.

Vlada saopštila: "Crna Gora ponosna na Filipa Radovića"

Srijeda, 18.09.2019 | 18:41

Crna Gora ponosna je na Filipa Radovića, a Vlada će nastaviti da podržava talentovane sportiste, navodi se u čestitki Vlade.

BRAVOOO Filipe: Crnogorski stonoteniser u FINALU Evropskog prvenstva, MEDALJA je već tu!

Srijeda, 18.09.2019 | 11:19

Crnogorski stonoteniser Filip Radović nastavlja sa uspjesima!

Svjetski šampion PREVELIK "zalogaj" za Crnu Goru: Naši odbojkaši PORAŽENI od reprezentacije Poljske!

Utorak, 17.09.2019 | 16:52

Odbojkaši Crne Gore izgubili su od Poljske 3-0 u utakmici četvrtog kola D grupe Evropskog šampionata.

Djevojke za PONOS: Teodora i Andrea osvojile ZLATO i SREBRO na takmičenju u TEKVONDOU

Utorak, 17.09.2019 | 15:48

Mlada crnogorska sportistkinja Andrea Komatina osvojila je srebrnu medalju na Balkanskom prvenstvu u tekvondou, održanom u gradu Samokov u Bugarskoj.

Nakon poraza od Ukrajine selektor poručio: "Stabilnom igrom doći do plasmana u osminu finala"

Utorak, 17.09.2019 | 10:41

Poslije poraza od Ukrajine, naši odbojkaši će put na Evropskom prvenstvu nastaviti već danas utakmicom sa Poljskom.