Poslanički klub Pokreta Evropa sad, nakon odluke Ustavnog suda da ukine odredbu člana 35 a Zakona o unutrašnjoj trgovini kojom je uvedena neradna nedjelja, predao je zahtjev za vanrednu sjednicu parlamenta radi izmjene tog člana.
Foto: Pokret Evropa sad
"Predali smo zahtjev za održavanje vanredne sjednice sa tačkom dnevnog reda izmjene Zakona o unutrašnjoj trgovini, koje je predložio Pokret Evropa sad, a kojima se garantuje neradna nedjelja", kazao je Miloš Pižurica, poslanik PES-a.
On se zahvalio poslanicima Skupštine Crne Gore koji su prepoznali značaj ove inicijative.
Predali smo zahtjev za održavanje vanredne sjednice sa tačkom dnevnog reda izmjene Zakona o unutrašnjoj trgovini, koje je predložio @pokretevropasad ,a kojima se garantuje neradna nedjelja.
— Miloš Pižurica (@MilosPizurica) January 28, 2026
Zahvaljujem poslanicima @SkupstinaCG koji su prepoznali značaj ove inicijative pic.twitter.com/3s5V0pBBFV
Sta predajete ili svi rade ili nerade...isto kao nadoknade majkama jel vidite koje su podjele i diskriminacije...sto je bolja ona sa troje prima ja sa 5 ne...bravo za ustavni
KOMENTARI (1)