Vaterpolo

Provjere za EP: Ajkule sjutra protiv Gruzije u Morači

Četvrtak, 02.01.2020 | 13:09

Podgorica će od 3. do 5. januara biti domaćin međunarodnog vaterpolo turnira za seniore koji će biti posljednja provjera pred start Evropskog prvenstva u Budimpešti. SC "Morača", pored domaćina Crne Gore, ugostiće još selekcije Francuske, Njemačke i Gruzije, a ulaz će sva tri dana turnira biti slobodan.

PORAZ na kraju prvenstva: Mlade ajkule ŠESTE na svijetu!

Petak, 20.12.2019 | 14:22

Naša mlada vaterpolo reprezentacija nastup na Svjetskom prvenstvu u Kuvajtu završila je na šestom mjestu.

Crna Gora nadigrala Japan: Slijedi borba za PETO MJESTO na planeti!

Četvrtak, 19.12.2019 | 15:12

Mladi vaterpolisti Crne Gore boriće se za peto mjesto na šampionatu svijeta u Kuvajtu.

"Ajkulice" bez polufinala Svjetskog prvenstva: Srbija bila bolja i okončala DRAMU!

Srijeda, 18.12.2019 | 15:44

Mlada vaterpolo reprezentacija Crne Gore nije se plasirala u polufinale Svjetskog prvenstva u Kuvajtu.

SJAJNI mladići: "Ajkulice" POBIJEDILE Mađarsku i plasirale se u ČETVRTFINALE Svjetskog prvenstva

Utorak, 17.12.2019 | 15:22

Mlada vaterpolo reprezentacija Crne Gore plasirala se u četvrtfinale Svjetskog prvenstva.

NAJBOLJI vaterpolisti svijeta: Evo na kojem mjestu je naš REPREZENTATIVAC Ivović!

Utorak, 17.12.2019 | 13:03

Mađar Deneš Varga proglašen je za najboljeg vaterpolistu svijeta ove godine u izboru "Total Waterpolo", saopšteno je na tom portalu.

SP: Mlade "ajkule" lako sa Iranom, Mađarska protivnik u OSMINI

Ponedjeljak, 16.12.2019 | 15:21

Mlada vaterpolo reprezentacija Crne Gore pobjedom nad Iranom od 17:6 završila je grupnu fazu Svjetskog prvenstva u Kuvajtu. Mlade "ajkule" sjutra čeka derbi sa Mađarskom u osmini finala, taj duel igra se od 14:10h po crnogorskom vremenu.

Novi IZAZOV za CRNOGORSKOG vaterpolistu - Mlađan Janović na ČELU Budućnosti

Subota, 14.12.2019 | 13:23

Pominjao se kao rješenje za novog predsjednika Primorca iz njegovog Kotora, ali “ugrabio” je novi klub na crnogorskom vaterpolo nebu.

AJKULICE nemilosrdne: 42 GOLA protiv Kuvajta na startu SVJETSKOG PRVENSTVA

Petak, 13.12.2019 | 14:42

Mlada vaterpolo reprezentacija Crne Gore imala je lakši trening na startu Svjetskog prvenstva u Kuvajtu.

Mladi vaterpolisti SPREMNI za SP: Na startu protiv Kuvajta

Četvrtak, 12.12.2019 | 17:07

Mlada vaterpolo reprezentacija Crne Gore (U20) sjutra protiv domaćina Kuvajta otvara Svjetsko prvenstvo. "Ajkule" su danas odradile posljednji trening pred taj meč, a ono pravo čeka ih već u drugom i trećem kolu kada ćemo igrati sa ekipama sa kojima se borimo za prvo mjesto u grupi i direktan plasman u četvrtfinale.

Razlika u kvalitetu JASNA: Vaterpolisti Budve lako do finala Kupa Crne Gore!

Petak, 22.11.2019 | 21:12

Vaterpolisti Budve lako su savladali Kataro 19:8 i plasirali se u finale Kupa Crne Gore, gdje ih čeka Jadran.

"Ajkule" NEMILOSRDNE na startu Svjetske lige: PLUS 20 protiv Ukrajinaca

Utorak, 12.11.2019 | 19:32

Crnogorski vaterpolisti lakom i ubjedljivom pobjedom 23:3 nad Ukrajinom startovali su u Svjetskoj ligi.

Novljani SLAVILI u Beogradu: Vaterpolisti Jadrana POBIJEDILI Crvenu Zvezdu!

Petak, 01.11.2019 | 21:08

Vaterpolisti Jadrana Carine pobijedili su Crvenu Zvezdu u Beogradu 11:5 u sedmom koli A1 Regionalne lige.

Evropsko prvenstvo u VATERPOLU u Budimpešti: "Ajkule" dobile PROTIVNIKE!

Utorak, 22.10.2019 | 18:52

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore dobila je protivnike za Evropsko prvenstvo koje se od 12. do 26. januara naredne godine održava u Budimpešti.

Sjajni naši PLIVAČI: Jadran osvojio 11 medalja u Banjaluci!

Ponedjeljak, 21.10.2019 | 17:52

Plivači Jadran Carina su osvojili 11 medalja (šest zlatnih, tri srebrne i dvije bronzane) na međunarodnom plivačkom mitingu „Borac Grand Čelendž” u organizaciji RK Borac iz Banjaluke.

Glavne FACE u Jugoslaviji: Vaterpolisti Budve napravili ISTORIJSKI USPJEH koji se PAMTI!

Četvrtak, 10.10.2019 | 09:12

Predvođeni crnogorskom (igračkom i trenerskom) vaterpolo legendom Zoranom Gopčevićem vaterpolisti Budve te 1994. bili su glavne face u Jugoslaviji.