Vaterpolo

AJKULICE nemilosrdne: 42 GOLA protiv Kuvajta na startu SVJETSKOG PRVENSTVA

Petak, 13.12.2019 | 14:42

Mlada vaterpolo reprezentacija Crne Gore imala je lakši trening na startu Svjetskog prvenstva u Kuvajtu.

Mladi vaterpolisti SPREMNI za SP: Na startu protiv Kuvajta

Četvrtak, 12.12.2019 | 17:07

Mlada vaterpolo reprezentacija Crne Gore (U20) sjutra protiv domaćina Kuvajta otvara Svjetsko prvenstvo. "Ajkule" su danas odradile posljednji trening pred taj meč, a ono pravo čeka ih već u drugom i trećem kolu kada ćemo igrati sa ekipama sa kojima se borimo za prvo mjesto u grupi i direktan plasman u četvrtfinale.

Razlika u kvalitetu JASNA: Vaterpolisti Budve lako do finala Kupa Crne Gore!

Petak, 22.11.2019 | 21:12

Vaterpolisti Budve lako su savladali Kataro 19:8 i plasirali se u finale Kupa Crne Gore, gdje ih čeka Jadran.

"Ajkule" NEMILOSRDNE na startu Svjetske lige: PLUS 20 protiv Ukrajinaca

Utorak, 12.11.2019 | 19:32

Crnogorski vaterpolisti lakom i ubjedljivom pobjedom 23:3 nad Ukrajinom startovali su u Svjetskoj ligi.

Novljani SLAVILI u Beogradu: Vaterpolisti Jadrana POBIJEDILI Crvenu Zvezdu!

Petak, 01.11.2019 | 21:08

Vaterpolisti Jadrana Carine pobijedili su Crvenu Zvezdu u Beogradu 11:5 u sedmom koli A1 Regionalne lige.

Evropsko prvenstvo u VATERPOLU u Budimpešti: "Ajkule" dobile PROTIVNIKE!

Utorak, 22.10.2019 | 18:52

Vaterpolo reprezentacija Crne Gore dobila je protivnike za Evropsko prvenstvo koje se od 12. do 26. januara naredne godine održava u Budimpešti.

Sjajni naši PLIVAČI: Jadran osvojio 11 medalja u Banjaluci!

Ponedjeljak, 21.10.2019 | 17:52

Plivači Jadran Carina su osvojili 11 medalja (šest zlatnih, tri srebrne i dvije bronzane) na međunarodnom plivačkom mitingu „Borac Grand Čelendž” u organizaciji RK Borac iz Banjaluke.

Glavne FACE u Jugoslaviji: Vaterpolisti Budve napravili ISTORIJSKI USPJEH koji se PAMTI!

Četvrtak, 10.10.2019 | 09:12

Predvođeni crnogorskom (igračkom i trenerskom) vaterpolo legendom Zoranom Gopčevićem vaterpolisti Budve te 1994. bili su glavne face u Jugoslaviji.

REGIONALNA LIGA U VATERPOLU: Jadran bolji od Partizana, novi poraz Budve

Subota, 28.09.2019 | 21:28

Polovičan učinak crnogorskih klubova u regionalnoj ligi za vaterpoliste – Jadran je na Škveru rezultatom 10:8 savladao Partizan, dok je Budva u svom bazenu izgubila od zagrebačke Mladosti 16:8.

Crna Gora dobila rivale za omladinsko Svjetsko prvenstvo

Srijeda, 25.09.2019 | 15:20

Mlada vaterpolo reprezentacija Crne Gore (U20) na Svjetskom prvenstvu u Kuvajtu igraće u grupi C sa selekcijama Italija, SAD, Irana i domaćina Kuvajta, odlučeno je žrijebom.

Jednoglasna PODRŠKA: Gojković ostaje selektor vaterpolo reprezentacije

Četvrtak, 19.09.2019 | 15:53

Vladimir Gojković ostaće selektor naše najbolje vaterpolo reprezentacije.

Mlađan Janović završio ŠAMPIONSKU KARIJERU: Ponosim se ZLATOM iz Malage, i što sam često igrao sa BRATOM

Ponedjeljak, 09.09.2019 | 13:52

"Ponosim se zlatom iz Malage, a ne bih olimpijsku medalju zamijenio ni za jednu koju sam osvojio. Ponosim se i što sam tokom karijere često igrao s bratom Nikolom, kao i time što sam bio najbolji evropski igrač 2011. godine“, jasan je Janović

ŠAMPION rekao ZBOGOM: Vaterpolista Mlađan Janović ZAVRŠIO KARIJERU

Petak, 06.09.2019 | 10:06

Proslavljeni crnogorski vaterpolista Mlađan Janović završio je dugogodišnju, izuzetno uspješnu igračku karijeru, kako reprezentativnu tako i klupsku.

Crna Gora pobijedila Srbiju za peto mjesto na EVROPSKOM PRVENSTVU

Nedjelja, 18.08.2019 | 16:39

Juniorska vaterpolo reprezentacija Crne Gore osvojila je peto mjesto na Evropskom šampionatu u Tbilisiju.

EP u Gruziji: Juniori SAVLADALI Rusiju, za PETO MJESTO igraće protiv Srbije!

Subota, 17.08.2019 | 16:50

Meč sa Srbijom na programu je u nedjelju od 15.30 po našem vremenu.

Evropsko prvenstvo u Gruziji: Ništa od POLUFINALA - Juniori PORAŽENI od Mađarske

Četvrtak, 15.08.2019 | 15:37

Izabranici Petra Radanovića su poraženi danas 7:4, pa će nastaviti takmičenje borbom za plasman od 5. do 8. mjesta.